Новий рік стрічаємо, Різдво відзначаємо

2018-01-05

/Files/images/DSCN7837.JPG

У новорічно-різдвяні дні у дитячій бібліотеці відбулося свято «Новий рік стрічаємо, Різдво відзначаємо».

Святкове дійство розпочалось мелодією пісні "Весела новорічна", а потім ансамбль "Мажор" (керівник Кузьменко С.Г.) Сновської музичної школи ім. Н.Рахліна виконав п'єсу "Дзвоники дзвенять", якою налаштував присутніх на святковий настрій. Завітав на свято і "Новий 2018 рік" (Шевцов Денис) з казковими героями. Вони вітали присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим і подарували пісні у супроводі ансамблю "Мажор".

А учасники лялькового театру "Буратіно"(Росик Юлія, Шевцова Марія,Лагута Ілона, Кухарєва Євгенія, Шевцов Денис) підготували лялькову виставу "Колобок-супермен", яку разом їз гостями переглянув настоятель Свято-Миколаївського Всецариці храму отець Павло, який привітав всіх з Новорічними та Різдвяними святами та вручив дітям солодощі.

/Files/images/DSCN7828.jpg/Files/images/DSCN7802.jpg/Files/images/DSCN7799.JPG/Files/images/DSCN7814.jpg