У новий рік - з новими книжками!

2017-12-30

/Files/images/Ялинка ДБ.JPG

Кілька останніх місяців 2017 року відвідувачі абонементу, де обслуговуються дошкільнята та учні 1-4 класів, долучились до акції "Не пошкодуй гривню на рідну книгозбірню". В ній брали участь не тільки діти, а також батьки, бабусі, дідусі... І ось результат: під новорічну ялинку для найменших читачів бібліотеки придбано чудові книжки-панорамки святкової новорічної тематики. Є що подивитися й прочитати маленьким "читайликам". Приходьте - не пошкодуєте!

Від користувачів бібліотеки та бібліотекарів велика подяка всім учасникам акції. На їхнє прохання вона триватиме й у 2018 році. Тож зичимо всім читачам міцного здоров'я, миру, щастя, радості й нових книжок і гарних вражень від прочитаного у новому році!

/Files/images/Нр у ведмедика ДБ.JPG/Files/images/Мішок ДБ.JPG/Files/images/Сніговик ДБ.JPG