Свято Святого Миколая у дитячій бібліотеці

2017-12-19

/Files/images/СвМик1.png

У дитячій бібліотеці свято "Із неба в український край йде зимовий Миколай" включало цикл заходів для юних шанувальників Святого Миколая: книжково-ілюстративна виставка "Миколай мандрує світом"; година народознавства "Сніг, сніжок, посипай, ось і добрий Миколай; голосне читання творів переможців конкурсу літературної творчості "Хай весь світ дивують нині діти неньки України" : "Лист до Святого Миколая" Латишева Олександра (2011 рік) м.Сновськ та "Лист Святому Миколаю" Батечко Оксани (2015 рік) с.Макіївка Носівського району. Учні 2-го класу СШ№2 ( вчителька Крапивна Л.М.) показали театралізоване дійство "Свято починається, мрії збуваються", під кінець якого з привітальним словом до присутніх звернувся настоятель Спасо-Преображенського храму української православної церкви Київського патріархату отець Миколай та вручив дітям солодкі подаруночки із символами наступаючого 2018 року - милими песиками. Свято вдалося!

/Files/images/Св Мик 21.JPG/Files/images/Св Мик 19.JPG/Files/images/Св Мик 20.JPG