Фаховий орієнтир

2017-12-12

/Files/images/Изображение 5350.jpg

За такою темою в Сновській ЦБС відбувся День інформації для бібліотечних працівників. Він став показовим вектором, в якому напрямку варто рухатись, щоб досягти позитивного ставлення громадськості до бібліотек.

Також поміж іншого, розглядалися питання перетворення бібліотечних закладів на необхідні спільноті інформаційні центри, підвищення ролі бібліотек у формуванні активної життєвої позиції молоді та інноваційних змін для досягнення бажаних результатів. Приємним сюрпризом для бібліотекарів було отримання нової літератури від відділу використання єдиного фонду. Зацікавила всіх екскурсія до місцевого історичного музею, ознайомлення з його новою експозицією, зокрема, розділом, присвяченим 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.

/Files/images/Изображение 5348.jpg/Files/images/Изображение 5351.jpg