На захист рідної землі

2017-12-07

/Files/images/008.JPG

Героїко-патріотична година з нагоди Дня Збройних Сил України відбулась у дитячій бібліотеці з учнями 7 класу ЗОШ №2.

Присутні оглянули виставку айсстопер "Твої герої, Україно", присвячену нашим землякам - учасникам АТО. Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять загиблих за незалежність нашої країни.

Бібліографічний огляд літератури "Все треба зробить, щоб жила Україна, Щоб ворог підступний її не здолав." включав твори письменників Чернігівщини та видання, подаровані бібліотеці видавництвом "Смолоскип".

Місцева поетеса Катерина Ковалець поділилась з читачами своїми спогадами про тяжке післявоєнне дитинство й емоційно виконала свої пісні "Там Дніпро сивий, могучий", "Моя Україно", "Мої рідні сини".

Діти взяли активну участь у обговоренні після голосного читання творів Т. Пакалюк "Егоїстка", К. Дички "Похорони героїв АТО" та "Реквієм". На закінчення прозвучала пісня Т. Бужинської "Дай, боже, сили нашим солдатам".

/Files/images/019.JPG/Files/images/012г.jpg