Зупинимо СНІД разом

2017-12-01

/Files/images/001а.JPG

У Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими, у дитячій бібліотеці відбулось чергове засідання клубу «Цікаві зустрічі» на тему «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя». На зустріч з дев’ятикласниками ЗОШ №2 (класний керівник Бойко О.С.) прийшла лікар-дерматолог районної лікарні Онищенко Лідія Павлівна. Вона ознайомила присутніх зі статистикою ВІЛ-інфікованості й захворюваності на СНІД у світі, в Україні й, зокрема, на Чернігівщині й у Сновській громаді, розповіла дітям про профілактику-попередження страшної хвороби.

Читачі брали активну участь у вирішенні життєвих ситуацій на тему «Коли ми ризикуємо?». Кожному було прикріплено червону стрічку як символ антиснідівського руху (створений у квітні 1991 року художником Франком Муром, який помер від СНІДУ через три роки). Діти отримали пам’ятки «Знати, щоб зберегти життя. Зупинимо СНІД разом!!!".

Бібліотекар провела бібліографічний огляд літератури, представленої на виставці «Здорова людина – здорове суспільство».

/Files/images/011б.JPG/Files/images/017в.JPG