Права знаю, обов'язки маю

2017-11-30

/Files/images/025.jpg

В рамках Програми правовиховної та правоосвітньої роботи Сновської ЦБС на 2016-2020 роки у дитячій бібліотеці відбувся інтелектуальний спринт "Права знаю, обов'язки маю" для учнів 5 класу СШ №2 ( класний керівник Батюк Т.М.).

Бібліотекар розпочала спілкування з ознайомлення читачів з Декларацією прав дитини, зокрема, історією її створення. Далі діти "пробігли" по всіх статтях Конвенції й висловили свої думки щодо реалізації їх на різнокольорових листочках, які прикріпили до дерева права.

Коли діти знайомились зі статею 28 - правом на освіту - провідний спеціаліст центру зайнятості Ткаченко Тетяна Михайлівна вручила Акуленку Євгену Грамоту й подарунок за зайняте 1-е місце в конкурсі дитячого малюнку "Професія моєї мрії". Діти були дуже активні у всіх п'яти творчих конкурсах інтелектуального спринту, показали неабияку обізнаність не тільки в правах, а й у своїх обов'язках.

/Files/images/004а.jpg/Files/images/Копия 034.jpg/Files/images/024.jpg/Files/images/009.jpg