«Осінь − славна пора»

2017-10-21

/Files/images/002.JPG

На сезонне свято «Осінь − славна пора» до бібліотеки для дітей завітали учні 1А класу СШ №1 (вчителька Шевченко Н.М.) та 2 класу СШ №2 (вчителька Крапивна Л.М. ). Свято розпочалось із театралізованого дійства «Ходить гарбуз по городу», яке показали юним глядачам учні 2 класу СШ №2. Діти оплесками вітали всіх «родичів гарбузових»!, а потім взяли активну участь у відгадуванні загадок «Осінній марафон», обговоренні оповідання О. Медведєвої «Найважливіше» та вірша А. Сагармат «Щедрий врожай». Тема осені була провідною у запропонованому бібліотекарем Голубцовою Г.К. огляді періодичних видань для молодших школярів (журналів «Яблунька», «Ангелятко», «Барвінок», «ПІзнайко», «Зайка», «Маленька Фея» та інших). А ще учні 2 класу СШ №2 подарували бібліотеці й всім присутнім радість спілкування та милування виготовленими їхніми умілими ручками чудовими поробками з рослинних матеріалів «Барвиста осінь».

/Files/images/004.JPG/Files/images/0175.jpg