Ми так за цей день заплатили

2017-09-18

/Files/images/Изображение 4920а.jpg

До 74-річниці визволення Чернігівщини від нацистських загарбників, Дня миру та Дня партизанської слави, які в ці дні, 21-22 вересня, відзначаються в Україні, в центральній бібліотеці діє виставка-реквієм "Рокам ніколи пам'яті не стерти". Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитись з її матеріалами. Особливу увагу привертають видання: "Чернігівщина в роки нацистської окупації: документи і матеріали", "Партизанська слава. Чернігівська область" та видання центральної бібліотеки: "Смяч на дорогах війни у 1941 - 1943 рр." Федора Романенка, "В прийдешнім повторитися не вправі", "Втеча партизана" Івана Сукаліна, "Пам'ять не зітре всевладний час" та інші, присвячені подіям воєнного лихоліття на території нашого краю. Для старшокласників проходять бесіди та інформхвилини.