"У вінок Кобзареві"

Щорська ЦБС

До 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка центральною бібліотекою проводився районний конкурс «Творча Шевченкіана». Його метою було залучення різних верств населення до вшанування пам’яті видатного українського поета, художника, громадського діяча у творчих роботах.

Дане видання розповідає про підведення підсумків конкурсу у ЦБ під час свята «У вінок Кобзареві» та знайомить з кращими роботами, представленими його учасниками.

Буде цікаве як бібліотечним працівникам, так і всім небайдужим до творчості самодіяльних митців краю.


"В библиотеке главное то, что она существует"

(Межконтинентальный диалог)

/Files/images/макфарланд.JPG

Илья Гузей (1970 г.р.) доктор философии по специальности химия, фотограф и издатель семейного журнала, проживает в деревне МакФарланд, штат Висконсин, США. Его родители – уроженцы г. Щорс. Здесь Илья проводил летние каникулы и много памятных моментов связывает его с нашим городом.

Посещение Щорса в 2009 году натолкнуло его на мысль подготовить издание «Памятные места города Щорса». Помощь в реализации этого проекта оказала ему и центральная библиотека. Поэтому на просьбу директора ЦБС рассказать о местной публичной библиотеке, он с интересом откликнулся. Побеседовав с работниками, представил полную картину её деятельности в присущей ему манере и с фотографиями. У библиотекарей Щорской центральной библиотеки возник ряд вопросов к своим зарубежным коллегам. Поэтому нашему «интервьюиру» пришлось записаться на прием к директору своей деревенской библиотеки и в скором времени мы получили ответы на интересующие нас вопросы.

Коллектив Щорской ЦБС благодарен своему земляку за помощь, а коллективу библиотеки деревни МакФарленд за открытость и готовность к диалогу.

Предлагаем всем желающим ознакомиться с полученными материалами.


На шляху до читача

/Files/images/на шляху до читача.JPG

Славні бібліотечні традиції Сновщини сягають своїми коренями в кінець 19 століття. Їх продовжують нинішні бібліотекарі, впроваджують інновації. Вони прагнуть робити книгозбірні потрібними громаді, підтримуючи зв’язки з місцевою владою, громадськими та благодійними організаціями, соціальними службами, закладами освіти та культури, церквами.

У виданні зібране найцікавіше з напрацювань бібліотекарів Щорської ЦБС.


7 сценарних ідей

/Files/images/7 сцен ідей.jpg

До вашої уваги творчий набуток бібліотекарів Сновської ЦБС – коротка збірка кращих сценаріїв краєзнавчого спрямування, які отримали схвальні відгуки учасників заходів.

Автори використали як традиційні, так і інноваційні форми, мета яких – сприяння розвитку пізнавальних інтересів, виховання патріотизму і моральних засад, організація змістовного дозвілля.

Видання буде цікаве бібліотечним працівникам. Розгорніть його сторінки, ознайомтесь з досвідом колег і відкрийте для себе нові підходи до підвищення ролі бібліотек у місцевій громаді.

Кiлькiсть переглядiв: 337